طراحی و توسعه یوتایپ، وبسایت آموزش تایپ فارسی به صورت آنلاین

این روزها ما بیشتر از این که از قلم و کاغذ برای نوشتن استفاده کنیم، در حال تایپ کردن هستیم. در این دوره، خوب و سریع تایپ کردن مهارتی است که شاید حتی مهم‌تر از سریع نوشتن با قلم و کاغذ باشد. با این حال، بیشتر ما هنگام تایپ کردن به صفحه کلید نگاه می‌کنیم و هیچ وقت فرصت نکرده‌ایم که وقت بگذاریم و تایپ سریع ده‌انگشتی بدون نگاه به صفحه کلید را بیاموزیم.
همین مسأله مرا به فکر انداخت که وبسایتی راه‌اندازی کنم که به صورت تعاملی، تایپ سریع ده‌انگشتی به فارسی را آموزش دهد. الان چند ماهی است، که اوقات خالی خود را روی این پروژه صرف کرده‌ام و امروز این پروژه آماده‌ی استفاده‌ی شماست و شخصن از راه‌اندازی آن بسیار هیجان‌زده ام!

یوتایپ - آموزش تایپ فارسی
«یوتایپ» سایتی است که تایپ سریع را به روشی ساده به شما خواهد آموخت. با دنبال کردن درس‌های «یوتایپ»، شما به سادگی و طی زمان کوتاهی در تایپ ده‌انگشتی به زبان فارسی استاد خواهید شد.
پیش از من، تنها وبسایت رشد، متعلق به آموزش و پرورش، یک برنامه‌ی تحت فلش ضعیف در این زمینه ارائه کرده بود که مربوط به سال‌ها پیش است و به خاطر مشکلات فنی و کاربری فراوانی که دارد، عملا قابل استفاده نیست. و با این حساب، «یوتایپ» را می‌توان نخستین اپلیکیشن تحت وب برای آموزش تایپ فارسی دانست.

آموزش تایپکار ایده‌پردازی، طراحی و برنامه‌نویسی این پروژه را شخصن انجام داده‌ام و تا حد زیادی از ثمره‌ی کار راضی هستم. کوشیده‌ام رابط کاربری آن ساده، سبک و کاربرد پسند باشد.
به وبسایت یوتایپ بروید و هر درس را چندین بار انجام دهید و تا در یک درس استاد نشده‌اید، سراغ درس بعدی نروید. به شما قول می‌دهم با دنبال کردن این درس‌ها تایپ سریع فارسی را در مدتی کوتاه خواهید آموخت. امیدوارم از نتیجه‌ی کار من راضی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *